С пач 2.3.0 Keywarden-ите ще пускат директно Infernal машина

5

25/06/2015 - 00:52ч. - Автор: forge

Travis Day

Това е много голям пач и не можехме да съберем всичките уникални промени в превю блог-поста. Ще има промени по Hellfire събитието в следващия пач. Keywarden-ите ще дропват директно Infernal машини вместо ключове, а амулетите ще имат сокет по подразбиране.

+4

voteup

Офлайн

Коментари: 5

1. Коментари [vaskobgn] 25/06/2015 - 00:54ч.

Интересна промяна.От една страна се улеснява целия процес, но от друга страна дори и съставки за 100 амулета да имаме ако нямаме 100х10 Forgotten-a пак сме на стартова позиция.Ще бъде интересен пач...може би като го пуснат ще логна в ПТР-а , ще оставя така героя и докато се наспя ще съм влезнал в игра. :)

Офлайн

2. Коментари [CerberuS] 25/06/2015 - 09:31ч.

Васко в началото на играта FS си е проблем.Но тъй като HF амулета си е end game предмет , не очаквай още на paragon 200 да имаш съставки за 50 амулета.Страхотна промяна , така HF амулета може би ще си остане BiS , тъй като с новия куб другите амулети с 2 легендарни afixa биха получили голямо предимство пред това да фармиш в нествяст ключове ,пък после убери и тн. С 2 думи промяна на място !

Офлайн

3. Коментари [alfich] 25/06/2015 - 13:46ч.

Тове много добре ама защо отписаха хел пръстена, да го направят като амулета със спецялен скил и ще е още по добре

Офлайн

4. Коментари [FireandFury] 25/06/2015 - 16:43ч.

vasko аз имам 2000 forgoten soul ако фармиш няма да имаш проблеми с материалите никога xD

5. Коментари [radiance] 25/06/2015 - 17:46ч.

FireandFury написа: на 25/06/2015-16:43ч.:
vasko аз имам 2000 forgoten soul ако фармиш няма да имаш проблеми с материалите никога xD

Ако правиш спийд рънове и не ходиш да си правиш Т6 за ключове в един момент само last breath може да ти е проблем, ако реролваш много :)

Офлайн

Спри се и ме чуй!

www.d3bg.org
НЕ ПОДДЪРЖА версия на Internet Explorer
- по-ниска от 8, защото:
  1. Internet Explorer има сериозни проблеми със сигурността!
  2. Internet Explorer не поддържа съвременните уеб стандарти,
    които позволяват на разработчиците като мен да предоставят
    качествено съдържание на потребителите!
  3. d3bg.org не е комерсиален проект, за да се притеснявам
    за количеството потребители. Дето се вика - важно е качеството.
  4. И не на последно място - Мързи ме да се занимавам с простотии!

Свали модерен браузър: