Запис от осмия Play Your Way стрийм и няколко Q&A с Nevalistis

1

19/06/2015 - 13:58ч. - Автор: forge

Запис от снощния Play Your Way стрийм може да гледате на този адрес. Поредния епизод включваше геймплей с Монк, а гост беше художника на околната среда (зоните) Joshua Manning, който е отговорен за Cesspools и много други зони от Акт 5.

Nevalistis отдели време да отговори на няколко коментара под статията за Play Your Way стрийм-а в официалния сайт. За незапознатите обясни целта на предаването, а на един от коментарите сподели, че екипа, който разработва играта, работи изключително много над нея, и че се задават много яки неща, което означава, че тази суша откъм информация за следващи пачове може да бъде затишие пред буря!

Значи няма да има разработчик (като гост), което означава, че няма да има информация за "близкото бъдеще" на играта?

Важно е да запомните, че дизайна не е единствения аспект в разработката на играта. Много талантливи хора работят над Diablo III в най-различни сфери. Josh работи над зоните, к оито вашия герой разкрива.

Заслужава си да се повтори, че тези живи предавания не са с цел Q&A за предстоящи ъпдейти по играта. Те са с цел да се срещнете с екипа, който разработка играта. За въпроси и отговори, имаме друго предаване - Tavern Talk.

Абсолютно съм съгласен. Вероятно ще говори за Ruins of Scherons.

Е, коментара ми не беше с цел негативизъм. Трябва да ни разберете: Обичаме играта. Обичаме да слушаме за бъдещето ѝ и ъпдейтите. Затова продължаваме да питаме. Някои от промените са много много готини и затова не мога да чакам.

Развълнувам съм за стрийма. Забавлявайте се!

Разбира се! Страстта към играта поддържа обществото, както и нашия екип.

Могат да се случат моменти на затишие, но това означава, че работим над предстоящото. Търпение; Обещавам, че предстоят много готини неща!

Те са на 100% заети с тази другата игра, чието име не помня Storm Hero (бел ред. Има предвид Heroes of the Storm).

Екипът на Diablo III работи ексклузивно над Diablo III.

+2

voteup

Офлайн

Коментари: 1

1. Коментари [sa666o] 19/06/2015 - 14:38ч.

Със сигурност става въпрос, че работят усилено над експ. Дано ни зарадват на gamescon.

Офлайн

Спри се и ме чуй!

www.d3bg.org
НЕ ПОДДЪРЖА версия на Internet Explorer
- по-ниска от 8, защото:
  1. Internet Explorer има сериозни проблеми със сигурността!
  2. Internet Explorer не поддържа съвременните уеб стандарти,
    които позволяват на разработчиците като мен да предоставят
    качествено съдържание на потребителите!
  3. d3bg.org не е комерсиален проект, за да се притеснявам
    за количеството потребители. Дето се вика - важно е качеството.
  4. И не на последно място - Мързи ме да се занимавам с простотии!

Свали модерен браузър: