Сезон 3 - очаквана продължителност

5

09/06/2015 - 09:07ч. - Автор: radiance

DS3GIJ91C3J71428625246585.jpg

Tyvalir отговори на честите запитвания от играчи, колко ще бъде продължителността на Сезон 3.
Очаква се краят на Сезон 3 да е през август, но точна дата все още няма.
Информацията, която Tyvalir даде не е нещо ново за хората, които са следили новините относно сезоните.
Ето и целият пост.
Tyvalir

Заявихте преди началото на сезона, че той ще продължи около 4 месеца и че краят ще е някъде около август? Може ли малко яснота по въпpосът за продължителността на сезон 3?

Нашата цел е все още продължителността на Сезон 3 да бъде най-малко 4 месеца. Както Wyatt спомена по-рано, целта ни е да се намери баланс между осигуряването на достатъчно време за играчите да се подготвят за един сезон, така и за развитието на техните сезонни герои.

Продължаваме да следим за вашите мнения и препоръки относно сезоните и тяхната продължителност. Ще ги съпоставяме с нашите данни, за да може да намерим перфектната продължителност на един сезон.

Източник

+1

voteup

Офлайн

Коментари: 5

1. Коментари [CBrood] 09/06/2015 - 09:24ч.

Няма смисъл от толкова дълги сезони. За два месеца хората направиха ~65GR и по 1000 парагона, в следващите два, поне според мен, ще има доста сериозен отлив на играчи.
Ако сезонът свършваше сега, айде нека е след седмица, щеше да е страхотно.

Офлайн

2. Коментари [np37opuah] 09/06/2015 - 11:56ч.

няма как да свърши сега. Около Gamescon в Кьолн през Август се очаква да свърши и се знаеше още когато го пускаха :). Дано пуснат някой нов пач след изложението и да е достъпен пача преди сезон 4 както беше този сега.

3. Коментари [CBrood] 09/06/2015 - 18:41ч.

За тоя ясно. Имам предвид за следващите, да са малко по-къси. Нещо от рода на 10-12 седмици макс.

Офлайн

4. Коментари [Glorfindel86] 09/06/2015 - 22:46ч.

Над 1000 парагон са zDPS играчите, с experience leech gear и много свободно време за игра, както и тези дето ползват ботове. Ако нерфнат crowd control-а и zDPS станат безполезни, то ще има да сънуват 1000+ парагон, дори и ако играят по цял ден. Проблема с ботърите обаче си остава.....
Мисля, че 4 месеца са напълно достатъчни. Иначе хора с малко свободно време и още по-малко късмет в намирането на хубави итеми, ще са принудени да играят non-season.

5. Коментари [StormcasteR] 21/06/2015 - 17:22ч.

От около месец-два насам наблюдавам доooста сериозен отлив (поне на HC)

Коментара беше редактирана от StormcasteR на 21/06/2015 - 17:22ч.

Спри се и ме чуй!

www.d3bg.org
НЕ ПОДДЪРЖА версия на Internet Explorer
- по-ниска от 8, защото:
  1. Internet Explorer има сериозни проблеми със сигурността!
  2. Internet Explorer не поддържа съвременните уеб стандарти,
    които позволяват на разработчиците като мен да предоставят
    качествено съдържание на потребителите!
  3. d3bg.org не е комерсиален проект, за да се притеснявам
    за количеството потребители. Дето се вика - важно е качеството.
  4. И не на последно място - Мързи ме да се занимавам с простотии!

Свали модерен браузър: