Промени по Crowd Control

2

12/05/2015 - 13:01ч. - Автор: forge

Възможността за perma-stun на чудовищата вероятно ще бъде премахната в бъдещ пач, което ще окаже влияние на zDPS и съпорт билдовете в Greater Rift-овете. Темата беше повдигната в Tavern Talk-а от 23 март. Ако сте пропуснали, може да видите запис на този адрес. Прочетете по-долу.

Никой не иска да играе с DPS герой. Защо да иска, като може да получава двойно повече XP като съпорт?

Този проблем е свързан с възможността да стънвате чудовищата перманентно, което ще гледаме да премахнем в следващ пач.

Всъщност, възможноста да стънвате перманентно противниците е една от причините съпорт билдовете в Greater Rift-овете да се обличат с предмети за експириънс, като игнорират дефанзивните статове. Независимо от промените, които ще направим по уменията за стън, целта ни е да направим дефанзивните афикси от предметите по-стойностни. Това трябва да изравни скороста на вдигане на левели на играчи, които ползват съпорт и DPS билдове.

източник

0

voteup

Онлайн

Коментари: 2

1. Коментари [azsambot] 13/05/2015 - 09:06ч.

И това ми напомня за един елит от Fallen Shaman,5 сини бройки с рефлект афикс на всичкото отгоре синджирлии(fire chain),че и бързи припкаха по картата та е чудо и supcrus-a само ми ги местеше та голям зор докато ги хвана с доктора.Та представям си какво чудо ще е без stun WD и да ти се паднат горните или пък charge ангели и анархи.Мача ще свършва още на ГР 55 макс.

Офлайн

2. Коментари [zlatan7911] 13/05/2015 - 15:14ч.

Аз мисля точно обратното че трудно можеш да намериш читав съпорт (доктор,крусейдър)нека да взимат повече експириънс но да си вършат работата .С добър съпорт мобите не трябва да излизат от СС така че това ще е удар под кръста за съпорд билдовете .

Спри се и ме чуй!

www.d3bg.org
НЕ ПОДДЪРЖА версия на Internet Explorer
- по-ниска от 8, защото:
  1. Internet Explorer има сериозни проблеми със сигурността!
  2. Internet Explorer не поддържа съвременните уеб стандарти,
    които позволяват на разработчиците като мен да предоставят
    качествено съдържание на потребителите!
  3. d3bg.org не е комерсиален проект, за да се притеснявам
    за количеството потребители. Дето се вика - важно е качеството.
  4. И не на последно място - Мързи ме да се занимавам с простотии!

Свали модерен браузър: