Сезон 3 ще продължи минимум 4 месеца

5

08/04/2015 - 13:22ч. - Автор: forge

Wyatt Cheng потвърди в официалните форуми, че може да очакваме Сезон 3 да продължи минимум 4 месеца. Вижте коментара му:
Wyatt Cheng

Докато сме на темата за Сезоните, искам да споделя малко информация относно продължителността им. Главно смятаме, че Сезон 1 беше дълъг и Сезон 2 кратък. Искаме да балансираме между двете крайности, за да може всички заедно да започнем приключението, но и в същото време да дадем достатъчно време на играчите да си развият героите. Очаквайте Сезон 3 да продължи минимум 4 месеца. Все още не можем да кажем точна дата на приключване. Планираме отново да дадем предупреждение от 2 седмици, преди Сезон 3 да приключи официално.
източник

+2

voteup

Онлайн

Коментари: 5

1. Коментари [DarkEnergybg] 08/04/2015 - 13:27ч.

Дано поне поне 4-5 месеца да го направят че аз докато си облека героя и той сезона свърши :blue:

2. Коментари [Carnivore] 08/04/2015 - 16:04ч.

Явно бавно се обличаш или просто нямаш късмет ... аз за 100 часа си бях облякъл доста добре и ДХ-то и Доктора

3. Коментари [ThePeanut] 09/04/2015 - 09:06ч.

Обличане и обличане за големи грифтове са две различни неща, и аз се "облякох" за два дни ама за 58-ци грифтове ми трябваха доста предмети и време .

4. Коментари [Carnivore] 09/04/2015 - 22:43ч.

ThePeanut написа: на 09/04/2015-09:06ч.:
Обличане и обличане за големи грифтове са две различни неща, и аз се "облякох" за два дни ама за 58-ци грифтове ми трябваха доста предмети и време .

Прав си 'донякъде' ... но за 58-ци ти трябва най-вече висок парагон,гемове и добър гейм плей и ти го знаеш .... предметите са много важни - спор няма .... но средно ролнати с правилните опции пак може да се справи човек ...

5. Коментари [Carnivore] 09/04/2015 - 22:47ч.

Незнам за мен 1-вия сезон беше доста дълъг,2-рия беше добре и 3-тия искат пак да е сравнително дълъг ... аз лично ако не го започваха 85% от клана 'ни' и приятелите --- нямаше да го започна и аз за 2 гема и 5-6 итема и 2 трансмога ;) но поради липсата на хората с които играя най-вероятно и аз ще го играя ;) както и да е успех с рол-а,дроп-а на итеми и дроп-а на мобовете/босовете за високите г.рифтове на всички

Спри се и ме чуй!

www.d3bg.org
НЕ ПОДДЪРЖА версия на Internet Explorer
- по-ниска от 8, защото:
  1. Internet Explorer има сериозни проблеми със сигурността!
  2. Internet Explorer не поддържа съвременните уеб стандарти,
    които позволяват на разработчиците като мен да предоставят
    качествено съдържание на потребителите!
  3. d3bg.org не е комерсиален проект, за да се притеснявам
    за количеството потребители. Дето се вика - важно е качеството.
  4. И не на последно място - Мързи ме да се занимавам с простотии!

Свали модерен браузър: