BlizzCon 2014 е тази седмица

2

03/11/2014 - 17:56ч. - Автор: forge

BlizzCon 2014 започва този петък (7 ноември) от 21:00 часа българско време! За програмата, вижте тази тема във форума. Всички събития от програмата може да гледате на живо в сайта на BlizzCon, като си закупите Виртуален билет за €29.99. Закупувайки билет, ще получите също и In-Game награди, които може да видите в тази статия. За финал на BlizzCon, от 04:30 на 9 ноември, ще може да гледате концерта на Metallica.

Ето и какво може да очаквате по време на "Evolving Reaper of Souls" панела от ден втори, 8 ноември от 22:45ч:

J5wLStN.jpg

Разрарботчиците Josh Mosqueira, Kevin Martens и Travis Day ще говорят как възгледите им за легендарните предмети са се променили с времето и ще надникнем над някои предмети в разработка.

В допълнение, няколко души от публиката ще бъдат поканени на сцената при разработчиците Julian Love, John Yang и Roger Hughston, за да дадат предложения за чисто нов Легендарен предмет, както и ще коментират върху идеи, предложени от играчите.

За да дадете вашето предложение, трябва да пишете в темата в официалния форум, между 17 часа на 7 ноември и 20 часа на 8 ноември, българско време. Или в twitter с хаштаг #LegendaryWorkshop. Ако сте от присъстващите в Anaheim Convention Center, търсете Community Corner между залите B и C.

+5

voteup

Офлайн

Коментари: 2

1. Коментари [sa666o] 04/11/2014 - 09:47ч.

Почвам да се притеснявам, че няма да има нищо интересно за Диаблото.

Офлайн

2. Коментари [radiance] 04/11/2014 - 12:35ч.

Освен някой по-голям пач - което е малко вероятно, инфо за сезона и бъдещ такъв не очаквам друго :)

Офлайн

Спри се и ме чуй!

www.d3bg.org
НЕ ПОДДЪРЖА версия на Internet Explorer
- по-ниска от 8, защото:
  1. Internet Explorer има сериозни проблеми със сигурността!
  2. Internet Explorer не поддържа съвременните уеб стандарти,
    които позволяват на разработчиците като мен да предоставят
    качествено съдържание на потребителите!
  3. d3bg.org не е комерсиален проект, за да се притеснявам
    за количеството потребители. Дето се вика - важно е качеството.
  4. И не на последно място - Мързи ме да се занимавам с простотии!

Свали модерен браузър: