Победителите, които печелят Diablo II + LoD

16

03/07/2015 - 20:49ч. - Автор: forge

d2-lod-giveaway.jpg

Победителите от раздаването по случай 15 годишнината от излизането на Diablo II бяха изтеглени в ефира на NEXT TV и това са:
  1. ratm18
  2. o0inFLames

Победителите ще си получат наградите на лично съобщение в сайта.

Запис на тегленето:

+5

voteup

Офлайн

Коментари: 16

Офлайн

11. Коментари [radiance] 05/07/2015 - 00:50ч.

moonface написа: на 04/07/2015-22:06ч.:
Лично аз отдавна забелязах много глупости и нередности относно тегленията.

Тотална безхаберност, никаква сигурност и коректност в томболите и игрите, екипът на сайта учавства в томболите, което го няма никъде, разбирам, че и те са потребители, като всички нас, но като цяло, наградите се дават от тях за обикновените потребители.

Кажи ми сега какви са нередностите? Безхаберност? Няма сигурност и коректност в томболите? Един единствен път Вачой, който е тогава е бил модератор е участвал в томбола при товва на Озоне и сайта.
Мисля, че малко трябва да се засрамиш. Горе ти е обяснено, че се следи за множество акаунти. Хората са проверени и ти ако имаш достатъчно знания може да го направиш. Да си дават телефони ? ЕГН, днк тест после при проверка не искате ли да правим за да е по-голяма сигурността, че това е реален човек.
А това с кода е пълен абсурд, всеки може да избере дали да си активира играта на неговият акаунт или да я даде, продаде или изгори ако ще. Вместо да храниш и да недоволстваш и да проявяваш неоснователни претенции можеше просто да си замълчиш, а не да нападаш и подиграваш на труда на някой.
Бях много радостен, че ще се тегли по NEXT TV и че ще има максимална прозрачност заради хора като теб, но уви угодия няма.

Коментара беше редактирана от radiance на 05/07/2015 - 00:54ч.

Офлайн

Офлайн

12. Коментари [moonface] 05/07/2015 - 10:54ч.

Забелязал съм доста повече от веднъж да се учавства.
Томболи без каквато и да е форма на сигурност и проверка.
Телефоните са както за връзка, така и за ограничаване на броя на акаунтите. Не вярвам някой да изкара 40 номера за регистрация, дори и да е така ще е много интересно като се свържеш с печелившия да ти вдигне някоя баба, която дори не знае за какво става въпрос. Тогава да се прави преизтегляне.
Не виждам някой да следи за множество акаунти.
Вярно, че можеш да си направиш безброй акаунти, но ако се изисква закупена игра...успех.

Разбирам, че не сте доволни от хейтването ми, но го казвам с право, от името на останалите честни потребители с 1 акаунт.

Евала, че всичко се прави на живо в ефир, не казвам, че томболите са нагласени, не ме разбирайте погрешно.
Теглят се съвсем както му е реда, но въпросът с акаунтите си остава нерешен.

До колкото популяризирането на сайта, има 1000 начина да се направи, а не като се плюе в очите на хората, допринасящи за развитието на сайта.
Изказваш мнение и недоволство - целият екип те връхлита, но нищо не се прави по въпроса. Приемам го като "Майната ти, направи си и ти 100 акаунта ако искаш, не ни дреме".

Както виждаш в предните коментари, не съм само аз този, който мисли така.
Нямам намерение повече да изказвам мнение по подобни въпроси и теми, но не мисля, че няма да съм последния.

Благодаря !

Коментара беше редактирана от moonface на 05/07/2015 - 11:01ч.

Офлайн

13. Коментари [vaskobgn] 05/07/2015 - 12:51ч.

moonface, мисля forge много ясно ти обясни какви мерки е взел по въпроса, но ти явно просто държиш да хейтнеш за това ще цитирам част от коментара ти - "Не виждам някой да следи за множество акаунти." -> Ти да не би да смяташ, че трябва в едно каре отстрани на сайта да се изкара в реално време какво точно и как прави администратора за да хване хората с по няколко акаунта?Или може би искаш стъпка по стъпка да ти каже каква е системата му за засичане на такива акаунти?Това най-малкото звучи супер несериозно човек.

Офлайн

14. Коментари [vachoi] 05/07/2015 - 18:24ч.

Ееееее Дидо, от га не съм те виждал. Евала за посещението в предаването. Стабилна реклама!

Офлайн

15. Коментари [moonface] 05/07/2015 - 22:59ч.

Васко, forge не ми е обяснил нищо, както на мен, така и на никой от потребителите, които не са съгласни с множеството акаунти.

Кое ми обясни?
- как точно се справят с проблема?
- какви мерки се взимат?
- трият акаунти?
- банят IP-та?

Кое точно ми обясни, че нещо не разбирам?

Офлайн

16. Коментари [radiance] 05/07/2015 - 23:32ч.

moonface написа: на 05/07/2015-22:59ч.:
Васко, forge не ми е обяснил нищо, както на мен, така и на никой от потребителите, които не са съгласни с множеството акаунти.

Кое ми обясни?
- как точно се справят с проблема?
- какви мерки се взимат?
- трият акаунти?
- банят IP-та?

Кое точно ми обясни, че нещо не разбирам?

Явно не четеш?

1. Имаме си начини да видим, кой си прави множество акаунти, казано ти е преден пост. Ако имаш познания и сам ще се сетиш.

2. Премахват се от тегленето преди началото му (просто не се включват, за да не си направят още.

3. Някои акаунти се изтриват, други просто затварят.

4. Банове по ИП? Имаш достатъчно начини дори и с бан по ИП пак да влезеш (няма да обяснявам повече как става) , има все още и хора със динамични адреси, което не е решение. Най-доброто решение виждаме човекът и го премахваме от раздаването. Ще ти дам пример и дано поне тоя път разбереш прочетеното. Защото явно си подминал на forge поста.

Пример : в HOTS сайта, където също сме екип имаше няколко раздавания. В едно от последните имаше субект с над 500 регистрации, които бяха премахнати, а в това раздаване за което толкова ревеш имаше човек с над 20 регистрации, който даже си сменяше и пола. Всичките акаунти бяха премахнати.

Пак ти се казва, ако имаш съмнение за някой акаунт казвай и се аргументирай, а не да говориш празни приказки колкото да си чешеш езика. Говори с факти, а не празни думи.
Ако си мислиш, че не правим нищо на следващото раздаване си направи няколко акаунта и аз лично ще ти ги затворя за да видиш как точно ги проверяваме.

Всеки може да си направи и 10 акаунта през времето, но като се запише с даден акаунт той се проверява и се виждат всички други негови регистрации.

Офлайн

Спри се и ме чуй!

www.d3bg.org
НЕ ПОДДЪРЖА версия на Internet Explorer
- по-ниска от 8, защото:
  1. Internet Explorer има сериозни проблеми със сигурността!
  2. Internet Explorer не поддържа съвременните уеб стандарти,
    които позволяват на разработчиците като мен да предоставят
    качествено съдържание на потребителите!
  3. d3bg.org не е комерсиален проект, за да се притеснявам
    за количеството потребители. Дето се вика - важно е качеството.
  4. И не на последно място - Мързи ме да се занимавам с простотии!

Свали модерен браузър: