Спечели Diablo III: Ultimate Evil Edition

21

12/08/2014 - 17:30ч. - Автор: forge

i6rZQ1W.png

Единствения официален сайт за Diablo III в България, D3BG.org, за пореден път има удоволствието да Ви направи част от света на Sanctuary. Новата конзолна версия Diablo III: Ultimate Evil Edition, която ще излезе офицално на 19-ти август, е вече при нас. Можете да станете неин собственик, като се запишете за участие във формата, която ще намерите на този адрес. Единственото което трябва да направите, е да изберете версията на конзолата, за която искате да участвате и да попълните потребителското си име от D3BG.org. Наградният фонд, който включва десет копия на Diablo III: Ultimate Evil Edition (по две копия за PlayStation 3 и XBOX 360 и по три копия за PlayStation 4 и XBOX ONE) ни беше любезно предоставен от Blizzard Entertainment, специално за потребителите на D3BG.org.

Правила за участие:
1. Трябва да сте регистриран потребител на D3BG.org преди днешата дата - 12.08.14 00:00 - потребители регистрирани след тази дата нямат право да участват за наградите.
2. Хората от екипа на сайта нямат право да участват. Това не включва Почетните потребители.

Записането за тегленето ще продължи до 17-ти август, неделя, 20:00 часа, а самото теглене ще бъде непосредствено след това. Както винаги то ще бъде излъчвано на живо в twitch.tv, a самото теглене ще бъде извършено на случаен принцип посредством сайта random.org.

Забележка:
Наградите ще бъдат изпратени по куриер, който ще бъде за сметка на получателя на наградата.

Победителите също така ще получат следната значка в профила си в сайта:
console_ultimate_edition.png

NrqtC8G.jpg

+9

voteup

Офлайн

Коментари: 21

1. Коментари [Weeboss] 12/08/2014 - 17:37ч.

Успех на всички! :)

Офлайн

2. Коментари [tekkn0] 12/08/2014 - 17:45ч.

Успех :))

Офлайн

3. Коментари [SpectrE] 12/08/2014 - 17:58ч.

Good Luck !

4. Коментари [ganjaki] 12/08/2014 - 19:27ч.

:O аригато

Офлайн

5. Коментари [tERROR85] 12/08/2014 - 19:30ч.

Успех нa всички.

Офлайн

6. Коментари [Nerksi] 12/08/2014 - 19:52ч.

Успех !

7. Коментари [Odalist] 12/08/2014 - 20:16ч.

Нямам конзола, но се записах.

Офлайн

8. Коментари [Carnivore] 12/08/2014 - 21:56ч.

Good luck

9. Коментари [vaskobgn] 12/08/2014 - 23:07ч.

Супер много се радвам на такива жестове от страна на Blizzard.В момента се сещам за фен сайтове с много по-голяма аудитория от нашата, които и на половина на нашите раздавания не са правили ... това още повече ме кара да се чувствам готино. :)

Офлайн

10. Коментари [cerber] 13/08/2014 - 08:44ч.

късмет на всички, аз моя си го знам Delete :(

Офлайн

Спри се и ме чуй!

www.d3bg.org
НЕ ПОДДЪРЖА версия на Internet Explorer
- по-ниска от 8, защото:
  1. Internet Explorer има сериозни проблеми със сигурността!
  2. Internet Explorer не поддържа съвременните уеб стандарти,
    които позволяват на разработчиците като мен да предоставят
    качествено съдържание на потребителите!
  3. d3bg.org не е комерсиален проект, за да се притеснявам
    за количеството потребители. Дето се вика - важно е качеството.
  4. И не на последно място - Мързи ме да се занимавам с простотии!

Свали модерен браузър: