Ерите стават по 6-12 месеца дълги

9

29/09/2016 - 20:45ч. - Автор: forge

1hWMI7D.jpg

Wyatt Cheng отново публикува статия от поредицата "Хрониките на разработчиците". Този път говори за Ерите и какво смятат да правят с тях в бъдеще.

Изглежда от сега нататък продължителността на Ерите ще спре да върви в синхрон със Сезоните и вместо на всеки 3 месеца, заедно със Сезоните, продължителността им ще бъде между 6 и 12 месеца. Причината за това е, че чувството за "свеж старт" не е същото в Ерите, каквото е в Сезоните.

Цялата статия можете да прочетете в официалния сайт.

+2

voteup

Офлайн

Коментари: 9

0

1. Коментари [tERROR85] 29/09/2016 - 20:48ч.

Пъф най-после им дойде ума в главата за тези ери...

Офлайн

Офлайн

0

2. Коментари [vicen7e] 29/09/2016 - 22:06ч.

Аз пък като видях "Wyatt Cheng" в новината и помислих, че ще продължи "напусна без обяснения екипа" ;-)

Коментара беше редактиран от vicen7e на 29/09/2016 - 22:06ч.

Офлайн

0

3. Коментари [MrPresident] 29/09/2016 - 22:08ч.

Аз не я разбрах тази новина? Ера? Кво?
Нямаме ли само сезони О-о

Офлайн

+1

4. Коментари [forge] 29/09/2016 - 22:20ч.

Ерите са класациите на Не-сезона. Обикновено до сега с приключването на Сезон, приключваше и Ерата - тоест и двете класации, и Сезон и Не-сезон, започваха на чисто по горе-долу едно и също време. От сега нататък класацията на Не-сезона ще се реска веднъж на 6-12 месеца, докато в същото време Сезоните си вървят на всеки 3 месеца и класацията им се реска със началото на всеки нов Сезон.

Офлайн

0

5. Коментари [dominiko] 29/09/2016 - 22:27ч.

Брех как така споменаха ера, чак да не повярвам.

Офлайн

0

6. Коментари [vaskobgn] 29/09/2016 - 23:27ч.

Ок, правят някаква промяна... дано поне в тази промяна има по-дълбок замисъл, защото иначе ще е просто поредното симулиране на работа.Честно казано не виждам как това въобще ще промени нагласите към играта по какъвто и да е начин. :)

Офлайн

+4

7. Коментари [username] 29/09/2016 - 23:36ч.

На мен вече изобщо не ми пука за никакви ери, сезони и сетове. Чакам нещо ново и това е! До тогава няма да пипна игата! :)

Офлайн

+2

8. Коментари [massetos] 30/09/2016 - 01:12ч.

Това е,за съжаление екипа на Диабло от целия Близард са най-слаби или най-мързеливи. Не знам. Толкова много време без нов контент освен тъпите сезони,които на всеки писват след 2-рата седмица. Време е за нещо ново,иначе играта си заминава. Фингърс Кросед, дано Крис Медсън да им бие по един шамар на екипа на Диабло преди да си тръгне,че да се събудят малко.

Офлайн

+1

9. Коментари [Anubis75] 30/09/2016 - 15:32ч.

Само експанжън спасява играта нищо друго :angry:

Офлайн

Спри се и ме чуй!

www.d3bg.org
НЕ ПОДДЪРЖА версия на Internet Explorer
- по-ниска от 8, защото:
  1. Internet Explorer има сериозни проблеми със сигурността!
  2. Internet Explorer не поддържа съвременните уеб стандарти,
    които позволяват на разработчиците като мен да предоставят
    качествено съдържание на потребителите!
  3. d3bg.org не е комерсиален проект, за да се притеснявам
    за количеството потребители. Дето се вика - важно е качеството.
  4. И не на последно място - Мързи ме да се занимавам с простотии!

Свали модерен браузър: