Двойно повече Blood Shards този уикенд

3

08/07/2016 - 22:24ч. - Автор: forge

GIH37QLGZ6TG1467965750377.jpg

Този уикенд ще можете да играете за двойно повече Blood Shards от Рифтове, Greater Рифтове и Баунтита. Бонусът ще бъде активен от 01:00 часа българско време на 9-ти юли до 12:59 часа българско време на 10-ти юли.

+2

voteup

Офлайн

Коментари: 3

0

1. Коментари [CerberuS] 09/07/2016 - 02:05ч.

А бяха казали ,че няма да има такива евенти като допалнително голд / експ / боунти бонуси и прочие. Според мен такива евененти трябва да има .Те връщат част от играчите към Диабло и така играта свежва за кратко.

Офлайн

0

2. Коментари [forge] 09/07/2016 - 05:05ч.

Причината всъщност е компенсация за това, че ни излъгаха, че липсващите козметични предмети просто трудно се намирали, а се оказа точно обратното и са загубили времето на тези, които са ги фармили. Ето го официалното им изказване:

Although we cannot provide direct restitution to the individuals affected, we’re going to have a 48-hour Double Blood Shard Community Buff for this weekend.

Доста нелогично, но щом така са решили.. Сезонът свършва след 2 седмици така или иначе и личното ми наблюдение е, че мнозинството играчи са недоволни от него със скучната мета и експлойта с firebird, така че явно не им пука вече особено и дали това би повлияло на класацията. Както и да е, играчите които са спряли да играят надали ще се върнат за едните шардове, още повече когато сезона свършва след 2 седмици..

Офлайн

Офлайн

+2

3. Коментари [RE1988] 09/07/2016 - 11:49ч.

Повече на син пост не вярвам :) Кълняха се, че тия неща са в играта, скрийншотове качваха в туитър и накрая : "ми не са в играта, нa ви малко камъчета" :D Не ме е яд за многото рънове, които съм направил, а за това че лъжат безочливо, без да си проверят информацията... Да го бичуват публично тоя дето е писал синия пост, че тия 3 предмета с в играта и ще съм доволен ;) е може да му отрежат и пръстите, да не може да пише лъжливи сини постове повече ;D

Коментара беше редактиран от RE1988 на 09/07/2016 - 11:51ч.

Офлайн

Спри се и ме чуй!

www.d3bg.org
НЕ ПОДДЪРЖА версия на Internet Explorer
- по-ниска от 8, защото:
  1. Internet Explorer има сериозни проблеми със сигурността!
  2. Internet Explorer не поддържа съвременните уеб стандарти,
    които позволяват на разработчиците като мен да предоставят
    качествено съдържание на потребителите!
  3. d3bg.org не е комерсиален проект, за да се притеснявам
    за количеството потребители. Дето се вика - важно е качеството.
  4. И не на последно място - Мързи ме да се занимавам с простотии!

Свали модерен браузър: