Josh Mosqueira напусна Blizzard

12

02/07/2016 - 03:20ч. - Автор: forge

XBK068u.jpg

Josh Mosqueira наследи позицията на Jay Wilson като гейм директор на Diablo III малко преди официалното обявяване на първия експанжън на играта: Reaper of Souls през 2013 година. Неговото напускане се потвърждава от Емейл от Blizzard до Polygon, след като няколко дни по-рано на официалния сайт на Blizzard беше публикувана обява за работа като гейм директор на "необявен проект" в категорията на Diablo.

Емейлът гласи:
"С доброто положение на Diablo III, Josh почувства, че сега е добър момент да преследва други възможности с минимално въздействие върхи екипа. Ще запълним директорската позиция с някой, който вече работи в Blizzard или с нов кандидат."

Това напускане на гейм директора е само част от поредицата напускащи разработчици от екипа на Diablo след John Yang, Brian Kindregan и Leonard Boyarsky. Изглежда екипа на Diablo претърпява драстични промени. Дали това ще се отрази на самата игра и как, ще разберем с времето.

+3

voteup

Офлайн

Коментари: 12

0

1. Коментари [vaskobgn] 02/07/2016 - 08:25ч.

Да е жив и здрав, време му беше да си ходи.

Офлайн

0

2. Коментари [Rainhard] 02/07/2016 - 11:29ч.

При нов директор, очаквам интересни промени по играта- друг човек- друго виждане. Надявам се да са в положителна посока :)

Офлайн

+3

3. Коментари [Vlad] 02/07/2016 - 11:56ч.

Не знам кой и защо напуска, но играта има спешна нужда от нов експанжън.

Офлайн

0

4. Коментари [Ivos] 02/07/2016 - 12:57ч.

Жалко,това беше човекът който възкреси Диабло от руините в които се беше превърнала играта :s

Офлайн

0

5. Коментари [Anubis75] 02/07/2016 - 13:07ч.

Искам нов експанжън ^_^

Офлайн

0

6. Коментари [tERROR85] 02/07/2016 - 15:36ч.

Вече имам чувството че напускат потъващия кораб.

Офлайн

0

7. Коментари [vachoi] 02/07/2016 - 17:50ч.

Симпатяга беше мускетаря, добри промени направи за играта. Но играта буквално се нуждае от цялостна промяна. Не съм играл от година....

Офлайн

+3

8. Коментари [MrPresident] 03/07/2016 - 03:49ч.

Не знам кой го харесва, кой го мрази.
Но на всички тряба да ни е ясно, че след толкова напуснали ОСНОВНИ кадри, няма как да очакваме нито експанжън, нито смилен патч, нито диабло 4,5,6. скоро.
Ще си чакаме дълго време, да се сформира екип и да почне да работо качествено.

Офлайн

+1

9. Коментари [RE1988] 03/07/2016 - 11:38ч.

Пък според мен, нещата са в този ред на мисли
много напускащи > много нова кръв > много нови промени > много нови часове с играта ;)
Не мисля, че ще чакаме дълго, мисля, че са се активизирали по средата на лятото, за да извадят ново лице и нов анонс за Близкон 2016 ;) от моята уста в Майк Морхайм-овите уши, както се казва :D

Офлайн

0

10. Коментари [MrPresident] 03/07/2016 - 11:58ч.

На всеки нов ще му трябва време да се адаптира да измисли нещо, да го приложи, да го балансира, което ще отнеме доста време.

Офлайн

Спри се и ме чуй!

www.d3bg.org
НЕ ПОДДЪРЖА версия на Internet Explorer
- по-ниска от 8, защото:
  1. Internet Explorer има сериозни проблеми със сигурността!
  2. Internet Explorer не поддържа съвременните уеб стандарти,
    които позволяват на разработчиците като мен да предоставят
    качествено съдържание на потребителите!
  3. d3bg.org не е комерсиален проект, за да се притеснявам
    за количеството потребители. Дето се вика - важно е качеството.
  4. И не на последно място - Мързи ме да се занимавам с простотии!

Свали модерен браузър: