John Yang и Wyatt Cheng - въпроси и отговори в Twitter

1

29/06/2015 - 09:49ч. - Автор: radiance

OMQHOAQZZQRM1434997319516.jpg

Ето и няколко по-интересни въпроси, които са били зададени към John Yang и Wyatt Cheng през последните няколко дни и които съответно са получили отговор.
Blizzard

Въпрос относно промените по Тормент трудностите

Оценявам промените по Тормент трудностите и допълнителните щети и живот на чудовищата, но едва ли това ще направи новите трудности по-интересни.

T7-T10 нямат за цел да са по-интересни от T6 - тяхната цел е да са по-подходящи за набавянето на необходимите предмети от определени играчи.

Въпрос относно промените по умението - Wall of Zombies

Изглежда, че промените по Wall of Zombies са вдъхновени от версията в BlizzHeroes, което прави промяната много интересна. Това означава, че екипът по Diablo харесва идеята, която екипът на BlizzHeroes е преработила умението?

Да, определено харесваме тази версия! Също така тя ще пастне много добре в света на Diablo.

Въпрос относно The Cat Mojo

Helltooth сетът се завръща! ... John, какво стана с моджото на което е изобразено коте? Ще бъде ли добавено в пач 2.3.0?

Да, The Cat Mojo идва с пач 2.3! По визията и озвучаването се вложи много труд - изглежда абсурдно сладко.

Въпрос относно баланса на Сет предметите от 6 части

Любопитен съм как точно ще подобрите Арчон пораженията, така че да не са ни нужни 5200+ стака за да се изравни с другите два сета?

Нашата цел е всички Сетове от 6-7 части да са конкурентноспособни спрямо топ сетове. Затова ние ще ги преработим, а след това и подобрим.

Въпрос относно Кубът на Kanai и сет предметите

Кубът на Kanai ще може ли да "извлича" силата на сет предметите (говорим за зелените афикси) ?

Не, той няма да може да извлича свойствата на Сет предметите.

Въпрос относно CC (Crowd Control) промените

Промените по CC ще навредят на някои соло билдове.
Това ни е известно и ще видим как да го подобрим по време на тестовете в ПТР-а ако е наложително.

Две от уменията които ми идват на ум са Wizard -teleport и Crusader - Sweep, като и двете умения разчитат на CC в соло игра. Това е тъжно, но смятам, че ще намерим нови готини решения в ПТР-а :)

+2

voteup

Офлайн

Коментари: 1

1. Коментари [vaskobgn] 29/06/2015 - 10:08ч.

Добре говорят пичовете.Да се надяваме, че ще има полза от ПТР-а.Също така ми е интересно какво ще стане с онези брейсъри за Варварина...нали казаха, че ще ги преработят да дават на случаен принцип бонус WOTB руна...уж щеше да е в следващ/ите пачове, но за момента нищо не са казали. :)

Офлайн

Спри се и ме чуй!

www.d3bg.org
НЕ ПОДДЪРЖА версия на Internet Explorer
- по-ниска от 8, защото:
  1. Internet Explorer има сериозни проблеми със сигурността!
  2. Internet Explorer не поддържа съвременните уеб стандарти,
    които позволяват на разработчиците като мен да предоставят
    качествено съдържание на потребителите!
  3. d3bg.org не е комерсиален проект, за да се притеснявам
    за количеството потребители. Дето се вика - важно е качеството.
  4. И не на последно място - Мързи ме да се занимавам с простотии!

Свали модерен браузър: