Blizzard обявиха завръщането си на Gamescom 2015

4

25/04/2015 - 16:09ч. - Автор: forge

b5MjHBg.jpg

Blizzard обявиха, че за поредна година ще присъстват в едно от най-големия гейминг изложения - Gamescom 2015 в Кьолн, Германия, от 5 - 9 август.

В прессъобщението се споменава, че присъстващите ще могат да тестват най-новите заглавия на компанията - Hearthstone, Heroes of the Storm, StarCraft II: Legacy of the Void, Overwatch и World of Warcraft. Интересното е, че нищо не се споменава за Diablo. Вероятно не са споменали нищо за него, за да може да обяват изненадващо следващия експанжън? Ако си спомняте, Reaper of Souls беше обявен на Gamescom 2013. Какво според вас може да означава това?

+2

voteup

Офлайн

Коментари: 4

1. Коментари [vachoi] 25/04/2015 - 18:23ч.

Предпочитам да го обявят на близзкон.

Офлайн

2. Коментари [MrPresident] 25/04/2015 - 20:40ч.

Аз лично съм скептичен че ще обявят тази година нов екс, но ако го направят ще ми е интересно.
Като цяло колкото повече играя играта, (въпреки че не съм мерило, аз не съм много разбирач), толкова повече ми става ясно че нейната скил система е голямо дърво.
И в последно време направиха доста промени, кърпейки ги с различни бонуси на сетове.
Но поне вече може да имаш избор между 2-3 билда, докато ако се върна назад, то такъв избор нямаше.
Та в момента си мисля че има интерес и могат да го задържат с още 2-3 патча... с нови бонуси на предметите.
Но нека видим.

3. Коментари [tERROR85] 26/04/2015 - 15:52ч.

И аз още се чудя защо убиха скил системите на WoW и на Diablo. Явно така игрите се правят по лесно ...
Възможно е да обявят ново разширение за Diablo или WoW. WoW-а по график трябва да има през 2016 в края на есента :) а пък ако спазват срока от 2 години и за Diablo трябва да очакваме ново разширение догодина пролетта :) тоест ако ще има Gamescom е точното място за обявяване :)

Офлайн

4. Коментари [radiance] 27/04/2015 - 10:01ч.

Според мен ако има нещо относно Диаблото ще е за нов контент пач, което го загатнаха в последната супер скучна Таверна...

Относно експанжън то очаквам на Близкон новини :)

Офлайн

Спри се и ме чуй!

www.d3bg.org
НЕ ПОДДЪРЖА версия на Internet Explorer
- по-ниска от 8, защото:
  1. Internet Explorer има сериозни проблеми със сигурността!
  2. Internet Explorer не поддържа съвременните уеб стандарти,
    които позволяват на разработчиците като мен да предоставят
    качествено съдържание на потребителите!
  3. d3bg.org не е комерсиален проект, за да се притеснявам
    за количеството потребители. Дето се вика - важно е качеството.
  4. И не на последно място - Мързи ме да се занимавам с простотии!

Свали модерен браузър: