Diablo няма да присъства на gamescom

5

30/07/2015 - 13:01ч. - Автор: forge

Изглежда наистина няма да видим нищо свързано с Diablo на тазгодишния gamescom и Blizzard неслучайно са пропуснали Diablo от прессъобщението си от преди няколко месеца.

Същото потвърди и Grimiku, един от комюнити мениджърите на Diablo III, в twitter.

Относно присъствието на Diablo на Gamescom.. Ще мога ли да видя някои от вас и/или някои от разработцичите?

D3 няма да има присъствие на gamescom и никой от нас няма да ходи. WoW, обаче, ще кърти!

V5H2DNDHMEIC1438175273004.jpg

И да, World of Warcraft наистина ще е фокуса на gamescom тази година. От няколко дни в интернет пространството се спекулира за експанжън и неговото заглавие - "The Dark Prophet" и "Council of Glades" - кое от тези двете ще бъде и дали няма да има и трето.. ще разберем на 6 август. Blizzard потвърдиха, че тогава ще разкрият новия експанжън, а стрийм може да гледате на сайта на Blizzard http://blizzgc.com от 19:00 часа.

В такъв случай ни остава да се надяваме за големи новини за Diablo на Blizzcon, 6 и 7 ноември.

+2

voteup

Офлайн

Коментари: 5

1. Коментари [vachoi] 30/07/2015 - 19:36ч.

И по тодбре.

Офлайн

2. Коментари [vaskobgn] 30/07/2015 - 21:07ч.

А бе по-добре...аз исках по-бързо да обявяват Expansion, че по-бързо да излиза ама no luck for me ! :D :P :D

Офлайн

3. Коментари [vachoi] 31/07/2015 - 00:39ч.

на близкон ще е по фън да го обевят. Предния супер тъпо...то и за това беше скучен.

Офлайн

4. Коментари [tERROR85] 31/07/2015 - 12:09ч.

Така даже по добре защото на Близкона обикновено става якото шоу :)

Офлайн

5. Коментари [vachoi] 01/08/2015 - 00:24ч.

Точно!

Офлайн

Спри се и ме чуй!

www.d3bg.org
НЕ ПОДДЪРЖА версия на Internet Explorer
- по-ниска от 8, защото:
  1. Internet Explorer има сериозни проблеми със сигурността!
  2. Internet Explorer не поддържа съвременните уеб стандарти,
    които позволяват на разработчиците като мен да предоставят
    качествено съдържание на потребителите!
  3. d3bg.org не е комерсиален проект, за да се притеснявам
    за количеството потребители. Дето се вика - важно е качеството.
  4. И не на последно място - Мързи ме да се занимавам с простотии!

Свали модерен браузър: