Победителите, които печелят Diablo II + LoD

16

03/07/2015 - 20:49ч. - Автор: forge

d2-lod-giveaway.jpg

Победителите от раздаването по случай 15 годишнината от излизането на Diablo II бяха изтеглени в ефира на NEXT TV и това са:
  1. ratm18
  2. o0inFLames

Победителите ще си получат наградите на лично съобщение в сайта.

Запис на тегленето:

+5

voteup

Офлайн

Коментари: 16

1. Коментари [tERROR85] 03/07/2015 - 22:32ч.

Честито :)
Те регистрирани по едно и също време миличките :)

Офлайн

2. Коментари [anastasiz] 03/07/2015 - 22:40ч.

Много интересно съвпадение !

3. Коментари [SteK] 03/07/2015 - 22:51ч.

бравос

Офлайн

4. Коментари [LionDance] 03/07/2015 - 23:37ч.

Честито момчета/момичета! ;)

5. Коментари [MysticalX] 04/07/2015 - 08:58ч.

И те сега са се регистрирали на 1-ви... и най вероятно е един и същи човек.

6. Коментари [JIS4o] 04/07/2015 - 10:19ч.

а и какъв е батъл тага на ratm ?

Офлайн

7. Коментари [forge] 04/07/2015 - 12:18ч.

Стига конспирации, регистрацийте им са през половин час и има 15 регистрирани на този ден.

Офлайн

Офлайн

8. Коментари [moonface] 04/07/2015 - 22:06ч.

forge, някой направил ли си е труда да провери по колко акаунта имат някои потребители?
Сигурен съм, че има хора с по над 10.
Естествено, че това не са честни игри и томболи.
Как до сега един не се сети да сложи изискване на батълтаг за регистрация или телефон за връзка още при регистрацията на акаунт. Така ще се намали значително броят на "тарикатите". При тегленето трябва да се тегли батълтаг-а, след което може да се провери телефонът за връзка от профила на потребителя. Промяната на телефон, батълтаг в профила да става само със заявка към администратор. Лично аз отдавна забелязах много глупости и нередности относно тегленията.

Тотална безхаберност, никаква сигурност и коректност в томболите и игрите, екипът на сайта учавства в томболите, което го няма никъде, разбирам, че и те са потребители, като всички нас, но като цяло, наградите се дават от тях за обикновените потребители.

П.С - Незнам дали е възможно, но ако е, най-добре да се изисква кодът на закупената игра и да се прави проверка дали този код отговаря на батълтаг-а закупил играта.
Тогава едва ли ще има регистрации през половин час на една дата и 10 награди в един и същ потребител.

Както и да е. Едва ли някой ще направи проверка или нещо по въпроса, така че ще продължаваме да се радваме на томболите "Клонираните Атакуват" !

Коментара беше редактирана от moonface на 04/07/2015 - 22:23ч.

Офлайн

9. Коментари [forge] 04/07/2015 - 22:59ч.

Това, че в един ден има регистрирани няколко потребителя не е основание да се твърди, че акаунтите са на един и същи човек. Все пак целта на томболата е и да се популялизира сайта и е нормално да има нови регистрации. Ако някой иска да чийтне, ще намери начин да го направи. Всеки може да си направи колкото си поиска е-мейл акаунти, колкото си иска регистрации в battle.net, да регистрира на цялата си рода телефонните номера или каквото друго се сетите. Няма да уточнявам какви методи ползвам (не, че не бихте се сетили ако имате грам понятие от информационни технологии), но да, направил съм си труда и няколко акаунта бяха премахнати от записалите се. Подобни "чистки" обикновено правя в последния момент, за не може "тарикатите" да реагират на време. Ако имаш основателни съмнения за някого, можеш да ми кажеш да проверя отново, но специално за двамата печеливши в тази томбола, можеш да им google-неш никовете и сам ще се убедиш, че са двама различни души. Дори можеш да им откриеш реалните имена.

Офлайн

10. Коментари [vaskobgn] 04/07/2015 - 23:05ч.

При положение, че всичко се прави на добра воля и винаги се полага старание да е максимално прозрачно, а този път дори се теглеше в ефика на NEXT TV направо не мога да проумея как така поне веднъж не се случи всички коментари да са положителни и хората да кажат евала пичове, че правите нещо добро.Явно за някои хора думи като Браво са непосилни. :)

Офлайн

Спри се и ме чуй!

www.d3bg.org
НЕ ПОДДЪРЖА версия на Internet Explorer
- по-ниска от 8, защото:
  1. Internet Explorer има сериозни проблеми със сигурността!
  2. Internet Explorer не поддържа съвременните уеб стандарти,
    които позволяват на разработчиците като мен да предоставят
    качествено съдържание на потребителите!
  3. d3bg.org не е комерсиален проект, за да се притеснявам
    за количеството потребители. Дето се вика - важно е качеството.
  4. И не на последно място - Мързи ме да се занимавам с простотии!

Свали модерен браузър: