пропусни

[ Форум - Начало ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ]

1
...
5 6
7
8 9
...
29

Офлайн

mayarivanova

Claw Viper

Коментари: 202
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

+2

# 61: Официални Clan и Community на D3BG в играта

Автор: mayarivanova на 09/12/2014 - 01:20ч.

Плювни Васко да не ме урочасаш, че лесно хващам :teeth: Инак мерси, че ме оценяваш така високо. Старая се, честичко да съм в играта, но проблема е, че не ги познавам повечето от хората...но ще ги запозная със себе си ^_^

kartieto

Fallen

Коментари: 7
battle tag battle tag

+1

# 62: Официални Clan и Community на D3BG в играта

Автор: kartieto на 09/12/2014 - 16:42ч.

Здравеите искам да попитам дали има някаква възможност да ме добавите в калана. Просто ми писна с едно фр. да играем по публик пълно е с идиоти :) ако има места ще се радвам да ме добавите. Kartieto#2359

Коментарът беше редактиран от kartieto на 09/12/2014 - 16:47ч.

mayarivanova

Claw Viper

Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

+1

# 63: Официални Clan и Community на D3BG в играта

Автор: mayarivanova на 09/12/2014 - 17:03ч.

Аддвам те и добре дошъл!

Офлайн

Ka3ak

Fallen

Коментари: 2
battle tag battle tag

0

# 64: Официални Clan и Community на D3BG в играта

Офлайн

Автор: Ka3ak на 09/12/2014 - 21:20ч.

Оcтана ли място за една легенда Ka3ak#1338?

Коментарът беше редактиран от Ka3ak на 09/12/2014 - 21:25ч.

mayarivanova

Claw Viper

Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

+2

# 65: Официални Clan и Community на D3BG в играта

Автор: mayarivanova на 10/12/2014 - 03:50ч.

forge написа: на 02/06/2014-23:52ч.:
В последно време забелязвам, че много хора напуснаха клана, било то защото хората в него не са активни, държат се грубо и всяват непризязън,
играят си соло или защото очакват от нас да организираме някакви събития, а ние не го правим.. или друга причина. Позаинтересувах се как стоят
нещата при другите кланове и реших да направя малко реформа. Ще бъде трудно, защото повечето вече са си намерили "техните"
кланове, където се чувстват в свои води, но все пак се чувствам длъжен да опитам да направя официалния клан на сайта по-добро място.

В "новия" клан условията за влизане ще бъдат много по-различни от това, което беше досега - най-важната част от създаването на клан,
в която очевидно фейлнахме предния път с високите изисквания.

Трябват ни хора, които активно да играят с останалите, да си помагат взаимно и да не разсъждават по начина
"свършвам пето баунти, но няма да поканя никой да вземе торба, защото ги правих изцяло сам" (примерно).

Искате event-и? Да ги организираме тогава!
Предложете какви събития могат да се организират - rifts farm, bounties farm, xp farm, състезания за най-бързо фармене или постигане на
някакъв резултат (mighty blow challenge, highest critical hit damage challenge) или др.
Например всеки петък от 20:00 часа да се организира нещо. Мисля че деня и часа ще бъдат удобни за повечето.
Предварително може да се прави анкета за гласуване какъв евент искате и колко биха се събрали за участие, за да се "надъхвате".
Надявам се някой път да можем да раздадем и някоя награда на победителите в подобни състезания.

Също искам да обърна внимание на нещо много важно, което в повечето случай може да развали дисциплината и това са досадниците. Ще направим нова
тема, в която може да пускате оплакване срещу някого и при определен брой оплаквания, играчът ще бъде изключен от клана.

Темата засега е отворена единствено за предложения. Не очаквам голяма активност, поради причината, която споменах още в първия абзац, но дори
да сте част от друг клан, бих оценил мнението и опита Ви как процедирате с вашия клан, за да подобрим и нашия. :)
Да си припомним този пост! Сега досадници няма, проблемите са два и съм сигурна , че и в другите кланове ги има в някаква форма. Проблем 1 - запълнени бройките в клана, а дали 1/3 са активни. Проблем 2 - хората влизат в клана, но не се познават в един момент сега са почти само нови играчи, и като не се познават пак си играят по самички или в публик. С проблем 1, няма как май-да се справим лесно. С проблем 2 , може да помислим пак за нещо да се случва да речем пак така както в цитата е предложено веднъж седмично - дали ще са ачивменти, дали ще са някакви партита и надпревари за греатер рифтове, или нещо друго ама поне до пача да си разнообразим играта и да се сплоти клана. Очаквам предложенията да завалят сега, но спокойно приготвила съм си химикалче и листче, няма да остане необсъждано предложение :teeth:

Ka3ak

Fallen

Коментари: 2
battle tag battle tag

+5

# 66: Официални Clan и Community на D3BG в играта

Офлайн

Автор: Ka3ak на 10/12/2014 - 17:11ч.

Ще си позволя да дам предложение във връзка с клана от който има няма няколко часа съм член.

Така като гледам клана е социално орентиран, което е добре, защото точно това търся. Специално на мен ми липсва "Welcome" от това общество(community). По конкретно инструмента с който това трябва да стане не работи на пълния си капацитет. Мисля, че хората трябва да обръщат внимание на форума не само за да влязат в клана, а да имат възможността да се запознаят с другите, да се представят. Не вярвам да не могат, да напишат два реда за себе си. Това би следвало да е задължително за всички. Най - малкото това е един вид сито, ако не можеш да си направиш труда, или не желаеш да се запознаеш с членовете на клана, то най - вероятно мястото ти не е тук. Естетвено това изисква определена организация в самия форум.

Що се отнася до запълнените места в клана, невиждам какъв е проблема да се разчистят не активните.

naskotull

Fallen

Коментари: 1
battle tag battle tag

0

# 67: Официални Clan и Community на D3BG в играта

Автор: naskotull на 10/12/2014 - 18:38ч.

Здравейте искам да попитам дали ще може да влезна в клана нов съм с Диабло 3 (започнах преди 5 дена играя с crusader) и ми е страшно трудно да си избера правилен build както и не съм много наясно със фарменето и исках да намеря някакъв бг клан който ще може да ми помогне и обясни нещата :)

mayarivanova

Claw Viper

Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 68: Официални Clan и Community на D3BG в играта

Автор: mayarivanova на 11/12/2014 - 15:48ч.

Относно офлайн мембърите, трудно е защото някой може да е решил да си даде литъл брейк, както мен самата 2-3 седмици ме нямаше, бях направо изтрила играта. Всеки му писва от време на време, обаче ето че ние отново сме на лимит а имаме 14-сет висящи заявки. Най- добре ще се види май след пача, кой ще се върне да играе и кой не.

TorbalaN

Zakarum Zealot

Коментари: 280
battle tag battle tag

+2

# 69: Официални Clan и Community на D3BG в играта

Офлайн

Автор: TorbalaN на 11/12/2014 - 16:14ч.

Ka3ak написа: на 10/12/2014-17:11ч.:
Ще си позволя да дам предложение във връзка с клана от който има няма няколко часа съм член.

Така като гледам клана е социално орентиран, което е добре, защото точно това търся. Специално на мен ми липсва "Welcome" от това общество(community). По конкретно инструмента с който това трябва да стане не работи на пълния си капацитет. Мисля, че хората трябва да обръщат внимание на форума не само за да влязат в клана, а да имат възможността да се запознаят с другите, да се представят. Не вярвам да не могат, да напишат два реда за себе си. Това би следвало да е задължително за всички. Най - малкото това е един вид сито, ако не можеш да си направиш труда, или не желаеш да се запознаеш с членовете на клана, то най - вероятно мястото ти не е тук. Естетвено това изисква определена организация в самия форум.

Що се отнася до запълнените места в клана, невиждам какъв е проблема да се разчистят не активните.
Добре дошъл в редиците на <D3BG> :)
Идеята ти е добра но като цяло е малко утопична...При положение ,че поне веднъж месечно ако не и по-често се прави чистка в клана/на неактивните играчи/.Това означава,че хората които са постоянни трябва да пишат за себе си всеки път едно и също нещо при появата на нов член на клана.:)По скоро да се направи един списък/с имената и батъл таговете/,които периодично да се редактира,като най-дълго задържалите се в клана да са по напред в списъка.И като за начало всеки които се присъединява към клана да получава на ЛС списъка.
А иначе всеки новоприсединил се получава своето "Добре дошъл". :)по един или друг начин,било то тук във форума или в чата на клана в играта :)

mayarivanova

Claw Viper

Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

+1

# 70: Официални Clan и Community на D3BG в играта

Автор: mayarivanova на 11/12/2014 - 16:35ч.

Ами през уикенда аз мога да се заема със списъка. Обаче пак не виждам какво ще реши това, при положение, че те са отпаднали всякакви правила за влизане и излизане от клана (поне аз не ги видях), не виждам къде пише за какъв срок трябва да си неактивен за да те махнат, а то и е трудно да се провери това, защото някой може да си логва за една минута през 5 дена. Тва първо, и второ то целия списък си се вижда от всички в клана ингейм като си сложиш тикчето показвай офлайн мембърите. Значи най-лесно ще е всеки да има съмосъзнание, ако е решил да го няма известно време лийв клан и никой няма да има проблем, но тва е крайно утопична мисъл, даже у мен буди смях.

1
...
5 6
7
8 9
...
29

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 0 регистрирани потребители. Общо 91 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители:

Най-активни днес: vaskobgn, Karsomir, forge, tERROR85, MrPresident, Alexander, LionDance, TouchOfEvil

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 86238 | Теми: 5808 | Потребители: 5691 | Най-новият ни потребител е: Moridin

hs Heroes България

Спри се и ме чуй!

www.d3bg.org
НЕ ПОДДЪРЖА версия на Internet Explorer
- по-ниска от 8, защото:
  1. Internet Explorer има сериозни проблеми със сигурността!
  2. Internet Explorer не поддържа съвременните уеб стандарти,
    които позволяват на разработчиците като мен да предоставят
    качествено съдържание на потребителите!
  3. d3bg.org не е комерсиален проект, за да се притеснявам
    за количеството потребители. Дето се вика - важно е качеството.
  4. И не на последно място - Мързи ме да се занимавам с простотии!

Свали модерен браузър: