пропусни

[ Форум - Начало ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ]

1
2
3 4 5 6 7
...
29

Офлайн

lumu

Fallen

Коментари: 2
battle tag battle tag

0

# 11: Официални Clan и Community на D3BG в играта

Офлайн

Автор: lumu на 05/09/2014 - 12:44ч.

Има ли места в клана? Аз в момента съм член на един друг бг клан, но е прекалено "умрял" така да се каже и бих искал да се присъединя към някой по-активен.

xerion

Fetish

Коментари: 115
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 12: Официални Clan и Community на D3BG в играта

Офлайн

Автор: xerion на 06/09/2014 - 11:04ч.

Здравейте, искам пак да вляза в клана ако е възможно разбирасе. Преди новия пач не бях влизал 2-3 месеца и видях, че съм kick-нат, което е нормално.

real

Fallen

Коментари: 3
battle tag battle tag

+1

# 13: Официални Clan и Community на D3BG в играта

Офлайн

Автор: real на 06/09/2014 - 16:58ч.

Само не мога да разбера толкова ли е важно да си супер активен в сайта? Не е ли по важно да си активен в играта и да намираш хора с които да правите неща заедно. Това, че нямам коментари тук не ми пречи да имам много силен герой и просто да искам да съм в клана за да си намирам хора с които да играя. Не се сърдете ама точно поради тая причина ще има много неактивни хора в клана, защото са форумци, ама не ги бива в играта или не играят много.

real

Fallen

Коментари: 3
battle tag battle tag

+1

# 14: Официални Clan и Community на D3BG в играта

Офлайн

Автор: real на 06/09/2014 - 17:00ч.

А и много ми е интересно колко от хората които се разцепват да пишат във форума могат да се похвалят с tier 37 на GRift с общо изиграни 20 GRift-a

Офлайн

anakreon

Minion of
Destruction

Коментари: 521
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

+4

# 15: Официални Clan и Community на D3BG в играта

Офлайн

Автор: anakreon на 06/09/2014 - 17:31ч.

Така леко интро специално за теб. Клана е D3BG именуван на знаменития в България официален фен сайт на Диабло 3. Иначе казано клана е форумен и е логично ако искаш да си в него да си и активен във форума. За всички останали като теб "силни" герой без обозначено армори има доста места на който да си мерите пи*ките ;) Така, че ако искаш да си вътре може да се постараеш и да стигнеш въпросните критерии които има ако не, здраве, щастие и късмет ;)

Коментарът беше редактиран от anakreon на 06/09/2014 - 17:33ч.

Офлайн

vaskobgn

Rocky

Коментари: 7460
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

+2

# 16: Официални Clan и Community на D3BG в играта

Офлайн

Автор: vaskobgn на 06/09/2014 - 17:55ч.

По принцип не е проблем да се вземе и човек който е нов във форума.Проблема е когато някой влезе във форума/сайта и настоява да бъде вкаран в клана, но след това не можеш го видя да влезе повече в сайта/форума.

Относно кой колко рифта бил минал и на каква трудност...това не е решаващ критерий, а още повече с такова отношение тип аз минах еди кое си ... вие кое минахте... :)

Коментарът беше редактиран от vaskobgn на 06/09/2014 - 17:55ч.

radiance

Adramelech

Коментари: 3978
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

+2

# 17: Официални Clan и Community на D3BG в играта

Офлайн

Автор: radiance на 06/09/2014 - 18:15ч.

real написа: на 06/09/2014-16:58ч.:
Само не мога да разбера толкова ли е важно да си супер активен в сайта? Не е ли по важно да си активен в играта и да намираш хора с които да правите неща заедно. Това, че нямам коментари тук не ми пречи да имам много силен герой и просто да искам да съм в клана за да си намирам хора с които да играя. Не се сърдете ама точно поради тая причина ще има много неактивни хора в клана, защото са форумци, ама не ги бива в играта или не играят много.

Клана е форумен, нормално е да има поне малко активност от хората, които искат, да са в него.
Никой не е дал изискване всеки ден да пишеш, но все пак говорим за нормална активност, не за супер активност.

sa7an1c

Fallen

Коментари: 1
battle tag battle tag

+1

# 18: Официални Clan и Community на D3BG в играта

Автор: sa7an1c на 06/09/2014 - 18:54ч.

Здравейте, нов съм във сайта "Регистриран на: 01/12/2013 - 03:23:00 PM" имаше някаква игра тука с която можех да спечеля RoS безплатно и от тогава се регистрирах. Както и да е от тогава предимно чета тука за някоя полезна информация но не се занимавам да пиша по форуми вече за което ще ме извинявате. Пуснах един request в играта да се присъединя към клана. Battletag: sa7an1c#2544. Играя предимно соло но не отказвам отборна игра стига отбора да си заслужава... не обичам leaver-и и хора дошли за едно бързо bounty или rift. И така ако може някой офицер или клан лидера да ми приеме requesta ще се радвам много. Това е от мен незнам какво друго да кажа на този етап. Лек ден

Bianconero

Fallen

Коментари: 5
battle tag battle tag

0

# 19: Официални Clan и Community на D3BG в играта

Автор: Bianconero на 07/09/2014 - 11:30ч.

Здравейте! Чета форума от излизането на играта, но не се бях регистрирал до сега. Пишех преди в дата.бг форума в раздела на играта. Вчера видях, че има 1 място в клана и пуснах запитване, но после видях, че изисквате активност във форума. Така де, батъл тага съм го написал в профила, ако ви трябват сравнително активни отборни играчи - пишете ми да направим някви партита пък ако прецените ще ме приемете ;)

vaskobgn

Rocky

Коментари: 7460
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

+1

# 20: Официални Clan и Community на D3BG в играта

Офлайн

Автор: vaskobgn на 07/09/2014 - 17:56ч.

Виждам, че има няколко нови заявки.По-късно днес ще погледна клана и ако има играчи, които не са влизали от много време ще се постарая да освободя няколко места.Като цяло по-късно ще пиша тук или ако намеря места направо ще ви търся в играта. :)

1
2
3 4 5 6 7
...
29

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 2 регистрирани потребители. Общо 80 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители: KOMAP, thetarget

Най-активни днес: forge, radiance, Alexander, EarthFace, thetarget, vaskobgn, steffaka, CerberuS

Рожденици днес: romeokton (30)

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 86347 | Теми: 5812 | Потребители: 5710 | Най-новият ни потребител е: gucomecan

hs Heroes България

Спри се и ме чуй!

www.d3bg.org
НЕ ПОДДЪРЖА версия на Internet Explorer
- по-ниска от 8, защото:
  1. Internet Explorer има сериозни проблеми със сигурността!
  2. Internet Explorer не поддържа съвременните уеб стандарти,
    които позволяват на разработчиците като мен да предоставят
    качествено съдържание на потребителите!
  3. d3bg.org не е комерсиален проект, за да се притеснявам
    за количеството потребители. Дето се вика - важно е качеството.
  4. И не на последно място - Мързи ме да се занимавам с простотии!

Свали модерен браузър: