пропусни

[ Форум - Начало ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ]

zigging

Fallen

Коментари: 5
battle tag battle tag

Помощ. Нов играч на PS3

0

Автор: zigging на 06/08/2015 - 22:44ч.

Здравейте! Реших да закупя Diablo 3 Ros (с вградената оригинална 3ка).Преди време бях зарибен за кратко на двойката но не ме е грабнала явно, но метнах едно око на новата и вече няколко седмици гледам стриймове на новата. Та нов съм и имам няколко въпроса за играта - доксто играя самата игра , има ли други играчи освен мен или в сървъра играя само срещу компютъра а отделно има онлайн сесия в която се играе с други играчи ? (Ако имс отделна тскава сесия ,то какво представлява тя тоест само се бия срещу други играчи или заедно трепем компютъра) РОС притежателите могат ли да играят с Диабло 3 играчите (и какво изобщо представлява този едитшън) И последен въпрос - за какво е толкова важно да се играе чрез батъл нет от PS3.
Както виждате съм слабо ориентиран но от пръв поглед игрицата ме грабна доста.

radiance

Adramelech

Коментари: 3976
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 1: Помощ. Нов играч на PS3

Офлайн

Автор: radiance на 07/08/2015 - 00:27ч.

QuattroFX написа: на 29/09/2014-20:32ч.:
Здравей колега, както обещах.

Малко ми е объркана синхронизацията но г/д се разбира :)

Това е относно единият ти въпрос.

Другото, което е когато си в парти, правиш същото, което и когато си сам. Избивате чудовища и прочие. Изпълнявате задачите, рифтове, баунтита, класации и т.н.
РОС притежателите могат да играят с хора, които имат Ванила (демек хората без експанжъна) принципа е същият като на PC версията.
Важно е да играеш през батъл нет, защото няма как иначе да играеш в парти (говорим за онлайн играта).

Друго, което е хубаво да знаеш , сезоните няма да са достъпни за теб защото си на PS3 :( , както и пачове след 2.1.0 .
PC версията, PS4 and Xbox One си имат пачове и развитие, а 3-ката и 360-ката няма да има повече ъпдейти. Може да прочетеш из сайта какво предлага като идеш на "основи" панела и да прочетеш нещата, също има и полезни теми раздел в профила ти, като цъкнеш на името си горе в дясно.

forge

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Коментари: 3541
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 2: Помощ. Нов играч на PS3

Офлайн

Автор: forge на 07/08/2015 - 00:45ч.

Цитат:
РОС притежателите могат ли да играят с Диабло 3 играчите
Според тази тема не, трябва и двамата да имате Ultimate Evil Edition.

Също така трябва да играете на една и съща платформа. Ако ти си на PS3, можеш да играеш само с хора, които също играят на PS3. източник

Ако си вържеш battle.net акаунта, ще получиш някакъв легендарен пръстен.

Ако искаш напълно да разбереш какво представлява играта, ти препоръчвам да се ориентираш към PC версията. Конзолните версии нямат Сезони и нямат кланове, а в твоя случай още по-зле, защото за PS3 Ultimate Evil Edition-а няма пачове, както radiance вече каза. UEE излезе преди една година и е вече доста outdated.

zigging

Fallen

battle tag battle tag

0

# 3: Помощ. Нов играч на PS3

Автор: zigging на 07/08/2015 - 11:49ч.

Нямам възможност на PC да я цъкам. Доста играчи ли има в мрежата ? И колко най много могат да се съберат в сървър (не говоря за сплит скрийн)

radiance

Adramelech

Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 4: Помощ. Нов играч на PS3

Офлайн

Автор: radiance на 07/08/2015 - 13:26ч.

zigging написа: на 07/08/2015-11:49ч.:
Нямам възможност на PC да я цъкам. Доста играчи ли има в мрежата ? И колко най много могат да се съберат в сървър (не говоря за сплит скрийн)

До 4 човка са си партитата на всичките платформи.
За конзолните версии не знам дали има много, но и да има доста голяма част от тях са на новите поколения конзоли.

zigging

Fallen

battle tag battle tag

0

# 5: Помощ. Нов играч на PS3

Автор: zigging на 07/08/2015 - 18:18ч.

Значи в сингъла с каквито итеми съм , с такива ще започна и в нета (парти) с другите играчи ?

radiance

Adramelech

Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

+1

# 6: Помощ. Нов играч на PS3

Офлайн

Автор: radiance на 07/08/2015 - 18:32ч.

zigging написа: на 07/08/2015-18:18ч.:
Значи в сингъла с каквито итеми съм , с такива ще започна и в нета (парти) с другите играчи ?

Offline Mode[edit]
Offline mode allows up to four players to play on the same screen at the same time. There is no split screen but in order to keep the screen as uncluttered as possible each player's on-screen UI is condensed with each one sitting in a corner of the screen.
Characters can be copied to a USB drive and then accessed via another console, allowing gamers to continue playing offline characters at each other's houses. Characters created offline can never be played on the consoles' online services however. In that respect it's the same way Closed and Open characters are handled in Diablo 2. It's not known if characters created online can be transferred to offline mode.

To save character's to the consoles hard drive 5mb will be needed on the Xbox 360 and 12mb on the Playstation 3 version. More is required on the PS3 version because of the trophy pack.[6]

zigging

Fallen

battle tag battle tag

0

# 7: Помощ. Нов играч на PS3

Автор: zigging на 11/08/2015 - 23:12ч.

Как да цъкам с други играчи в нета ? 35 лвл съм и от нет сетингс съм включил публик и само търси ... А в quick match се отключва след достигане на 5ти акт. Има ли нещо общо това с мултиплейъра ?

radiance

Adramelech

Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 8: Помощ. Нов играч на PS3

Офлайн

Автор: radiance на 12/08/2015 - 00:22ч.

zigging написа: на 11/08/2015-23:12ч.:
Как да цъкам с други играчи в нета ? 35 лвл съм и от нет сетингс съм включил публик и само търси ... А в quick match се отключва след достигане на 5ти акт. Има ли нещо общо това с мултиплейъра ?

Търси ти парти според левъла :) Също така най-вероятно след като си започнал си на кампания, дигни 70-ниво и мини в приключенският режим и ще трябва да си намираш партита без проблем.

zigging

Fallen

battle tag battle tag

0

# 9: Помощ. Нов играч на PS3

Автор: zigging на 12/08/2015 - 00:49ч.

Ясно , мерси!

TPEBA

Fallen

Коментари: 4
battle tag battle tag

0

# 10: Помощ. Нов играч на PS3

Офлайн

Автор: TPEBA на 08/10/2015 - 13:53ч.

zigging написа: на 11/08/2015-23:12ч.:
HaMepu Me PSN: TPEBA

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 4 регистрирани потребители. Общо 63 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители: Karsomir, LionDance, forge, paradise

Най-активни днес: forge, vaskobgn, Alexander, radiance, EarthFace, CerberuS, BOBIRR, CBrood

Рожденици днес: Hollowman (26), olisontop (20)

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 86337 | Теми: 5810 | Потребители: 5708 | Най-новият ни потребител е: Zdravo

hs Heroes България

Спри се и ме чуй!

www.d3bg.org
НЕ ПОДДЪРЖА версия на Internet Explorer
- по-ниска от 8, защото:
  1. Internet Explorer има сериозни проблеми със сигурността!
  2. Internet Explorer не поддържа съвременните уеб стандарти,
    които позволяват на разработчиците като мен да предоставят
    качествено съдържание на потребителите!
  3. d3bg.org не е комерсиален проект, за да се притеснявам
    за количеството потребители. Дето се вика - важно е качеството.
  4. И не на последно място - Мързи ме да се занимавам с простотии!

Свали модерен браузър: