пропусни

[ Форум - Начало ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ]

Офлайн

radiance

Adramelech

Коментари: 3980
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

DPS Spirit of Arachyr Build 2.3.0

+2

Офлайн

Автор: radiance на 21/07/2015 - 20:22ч.

witchdoctor_reveal_page-banner.jpg

Какво ще ние нужно за целият билд, който ми се върти от известно време

Предмети :

Spirit of Arachyr - това е новият сет

2 pieces: Summon a permanent Spider Queen who leaves behind webs that deal 2500% (up from 1500%) weapon damage over 5 seconds and Slows enemies. The Spider Queen is commanded to move to where you cast your Corpse Spiders.
6 pieces: The damage of your creature skills is increased by 800% (up from 500%). Creature skills are Corpse Spiders, Plague of Toads, Firebats, Locust Swarm (new), Hex, and Piranhas.

Quetzalcoatl

Starmetal Kukri

Belt of Transcendence или Hwoj Wrap

Амулет - HF или някой който ви дава имунитет срещу някой елемент.

Пръстени : The Tall Man's Finger и The Short Man's Finger

Легендарни джемове : Pain Enhancer <-> Bane of the Trapped <-> Gem of Efficacious Toxin или може да сложим новият легендарен джем.

Умения от Куба

* Wormwood
* RoRG
* Belt of Transcendence или Hwoj Wrap
Макар, че доста се чудя дали да махна кукрито и да сложа Furnance.

Стаквате %poison elemental

Дърво на уменията
може да ползвате и midnaigth fist (може и да е на HF амулета или някой от другите пасиви)

Доста време тези дни обсъждах с по-опитните от мен доктори, като горе долу до нещо подобно стигнахме, но все още ще трябва да се правят тестове.
Билда не е предназначен за класациите, а по-скоро да е малко по-фън и според мен поне тормент 10 ще е в състояние да се минава.

Темата беше редактирана от radiance на 22/07/2015 - 08:47ч.

SteK

Tentacle Beast

Коментари: 272
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

+1

# 1: DPS Spirit of Arachyr Build 2.3.0

Офлайн

Автор: SteK на 22/07/2015 - 00:06ч.

браво, изглежда добре

Офлайн

KOMAP

Succubus

Коментари: 461
Diablo Клан:
<BGN>
battle tag battle tag

0

# 2: DPS Spirit of Arachyr Build 2.3.0

Офлайн

Автор: KOMAP на 22/07/2015 - 08:13ч.

Нещо не мога да схвана. За какво са ти пръстените на крачун и малчо? И в билда не виждам нито едно умение от тия които използва сета. Можеби се бъркаш със променения Хелтут сет. При него има множители за демиджа на кучетата и гаргамел.

EDIT: Хм май разбрах каква ти е идеята. Но си мисля че ще е по добре с F/R отколкото с тия пръстени. И няма да е зле да вкараш Хекс някъде в билда все пак дава доста тъфнес от 4-те части на сета

Коментарът беше редактиран от KOMAP на 22/07/2015 - 08:20ч.

Офлайн

radiance

Adramelech

Коментари: 3980
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 3: DPS Spirit of Arachyr Build 2.3.0

Офлайн

Автор: radiance на 22/07/2015 - 09:23ч.

KOMAP написа: на 22/07/2015-08:13ч.:
Нещо не мога да схвана. За какво са ти пръстените на крачун и малчо? И в билда не виждам нито едно умение от тия които използва сета. Можеби се бъркаш със променения Хелтут сет. При него има множители за демиджа на кучетата и гаргамел.

EDIT: Хм май разбрах каква ти е идеята. Но си мисля че ще е по добре с F/R отколкото с тия пръстени. И няма да е зле да вкараш Хекс някъде в билда все пак дава доста тъфнес от 4-те части на сета

Цялата идея идва да си пуснеш куче и гаргантуани, както и "стадо или ято бесни фетиши :D " (разбирай просто група фетиши) горното е израз на един приятел.
И да седиш на едно място като спамиш Haunt-a. С тоз билд трябва без проблеми да стига до 42-46 говорим за Тормент 10 и следователно ГР нивата. По този начин билда просто ще седиш и натискаш едно копче, а останалото (прегазването) ще го върши циркаджийската група, която си призовал :)
Hex няма да ти е нужен защото имаш пасив или колан, който намаля с 80% подвижността на чудовищата. Другото, което е гадините ти те пазят в повечето случаи.
За F/R целият билд трябва да се промени, защото няма основна атака, след като сложим основна атака почваме да променя и други скилове, предмети и най-вече джемове :)

И вече ще говорим за билд като този :)

На мен идеята ми е да си минавам Тормент трудностите без да се мъча особено с натискането на повече от 2 копчета или да следя за F/R :)

Коментарът беше редактиран от radiance на 22/07/2015 - 09:24ч.

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 0 регистрирани потребители. Общо 111 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители:

Най-активни днес: forge, radiance, Neltharaku, byffer, EarthFace, CBrood

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 86367 | Теми: 5813 | Потребители: 5738 | Най-новият ни потребител е: ivi_01_bg

hs Heroes България

Спри се и ме чуй!

www.d3bg.org
НЕ ПОДДЪРЖА версия на Internet Explorer
- по-ниска от 8, защото:
  1. Internet Explorer има сериозни проблеми със сигурността!
  2. Internet Explorer не поддържа съвременните уеб стандарти,
    които позволяват на разработчиците като мен да предоставят
    качествено съдържание на потребителите!
  3. d3bg.org не е комерсиален проект, за да се притеснявам
    за количеството потребители. Дето се вика - важно е качеството.
  4. И не на последно място - Мързи ме да се занимавам с простотии!

Свали модерен браузър: